29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız ve Cumhuriyetimizin 100. Yaşı Kutlu Olsun!

YAŞASIN CUMHURİYET!..

Bugün bizim için çok mutlu, çok gururlu bir gün!
Hem aldığımız her özgür nefesin güvencesi Cumhuriyetimiz 100. yaşında, hem de bizler, ATA’sının izindeki StarDogs Eğitmenleri, büyük bir hayalin bir adımını daha gerçekleştirmenin, O’nun yolunda yapacaklarımızı bir seviye daha yukarı taşımanın gururunu da bugün yaşıyoruz!

2023’ün başında uzun zamandır planlayıp üstünde çalıştığımız gözbebeğimiz POKED’imizi, yani Pozitif Köpek Eğitmenleri Derneği’mizi kurduk.
Ama adımızı duyurup ilk paylaşımımızı yapmak için “özel bir gün” bekledik.
İstedik ki ilk paylaşımımızda ATA’mız olsun; O’na minnetimizi, sevgimizi, saygımızı, özlemimizi daha ilk adımımızda tüm dünya görsün.
Çünkü bugün sahip olduğumuz her şeyi, aldığımız her özgür nefesi, kadın-erkek eşit ve omuz omuza çalışabilmeyi, çağdaş bir yaşam sürmeyi, daima daha ileriyi ve daha yükseği hedeflemeyi, geçmişle gurur duyup geleceğe umutla bakabilmeyi hep O’na borçluyuz.
O yüzden ilk paylaşımımız için 29 Ekim 2023’ten daha özel bir gün olamazdı.

StarDogs Türkiye ekibi olarak 20 yıldır hem kendi ülkemizi ve insanımızı, hem de tüm dünyayı ve insanlığı “daha iyi”ye yöneltmek için başka canlılar aracılığıyla verdiğimiz çabayı, bundan böyle StarDogs & POKED olarak daha da profesyonel bir yaklaşımla daha büyük hedeflere doğru devam ettireceğiz.
Çünkü biliyoruz ki Cumhuriyetimize sahip çıkmak, ülkemizi daima daha yukarı taşımak, herkesin kendi alanında “dünyanın en iyisi” olma çabasıyla mümkün.
Biz bu sorumluluğun bilincindeyiz.
Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılı başlarken biz de borcumuzu ödemek için üstümüze düşeni yapmaya hazırız.
ATA’mıza ve O’nun en büyük eseri CUMHURİYET’imize minnettarız.

Kimsenin şüphesi olmasın; TÜRK’ün yurdu TÜRKİYE CUMHURİYETİ sonsuza dek var olacaktır.
Ve sonsuz ışığımız MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ün gösterdiği yoldan asla ayrılmayacaktır.