StarDogs İstanbul Buluşması 3 Şubat 2019

Yükleniyor Etkinlikler

İstanbul’da 2018’in Ağustos ayında derslere başlayan son Akademi sınıfımız, 26 Aralık 2018 tarihinde son dersini yapıp mezun oldu.

Talepler gelince yeni İstanbul sınıfımızın önkayıtları da daha o sınıfımız tamamlanmadan başlamıştı bile.

Çoğu kez şehirdışından da katılımcılarımız olduğu için, kış şartlarının ağır geçmesi ihtimaline karşı Ocak-Şubat aylarında kısa bir mola verip, Mart’ta havaların düzelmeye başlaması ile birlikte yeni sınıfın eğitimlerine de başlamaya karar vermiştik.

Tüm şehirlerdeki sınıflarımız minimum 7, maksimum 10 kişilik. Gelen taleplerden görünen o ki, İstanbul’da muhtemelen minimum sayıya önümüzdeki hafta ulaşıp başlama tarihini de yeni eğitmen adaylarımızla birlikte en kısa zamanda planlıyor olacağız. Akademi adaylarımızın net kararlarını verip ön kayıt bedellerini yatırmadan önce bizleri daha yakından tanıyabilmesine imkan vermek için de her zaman olduğu gibi yine bir “tanışma ve sohbet toplantısı” organize ediyoruz. Şimdilik 3 şehirde (İstanbul/Ankara/İzmir) planlanan bu buluşmaların ilki bu haftasonu İstanbul’da…

Gelebilen arkadaşlarımızı 3 Şubat’ta, yani bu Pazar, 14:00-16:00 saatleri arasında, Kadıköy’de hemen Deniz Otobüsü İskelesi’nin bitişiğindeki Balon Cafe’ye bekliyoruz. ( Adres / kroki için: https://g.co/kgs/Em4d8e)

Mekan geniş ve ferah, rezervasyon sorunu yaşamayız diye umuyoruz. Ama yine de oturacağımız masayı önceden ona göre ayarlayabilmek için katılmayı düşünenler bilgi verirse seviniriz. (İstanbul Buluşması’na katılım bildirmek için Facebook kullanıcısıysanız https://www.facebook.com/events/2348222388530738/?ti=icl linkinden etkinlik sayfasına ulaşıp “Gidiyorum” seçeneğini işaretleyebilirsiniz. Facebook kullanıcısı değilseniz, [email protected] adresine mail atabilir veya 0.555.683 51 28 no.lu telefona SMS ile katılım bildirebilirsiniz). Katılım için herhangi bir sabit ücret de ödemiyorsunuz, herkes Cafe’de kendi yediği içtiğinin ödemesini yapacak, o kadar.

Sınıfımızın maksimum katılımcı sayısı olan 10 kişiye ulaşmamız halinde bu sınıf için yeni katılımcı alamayacağımızı, sonraki İstanbul adaylarının en erken Ağustos gibi başlayabilecek yeni sınıfı beklemesi gerektiğini özellikle hatırlatmak istiyoruz.

Ankara veya İzmir’deyseniz, ya da bu 3 şehirden birindeki Akademi programına katılmak istiyorsanız, lütfen hem önkayıt yaptırıp yerinizi garantilemekte acele edin, hem de sonraki “tanışma ve sohbet toplantıları”ndan haberdar olmak için bizi takipte kalın.

Bu 3 şehrin dışında kalan bazı şehirlerimizde de giderek bir talep yoğunluğu oluşmaya başladığı için, lütfen eğitmen olma hayaliniz varsa, programa katılabileceğiniz şehir bilgisi ile birlikte bize ulaşın. Ya da daha iyisi, https://stardogs.com.tr/akademiavantajlikayit-kampanyasi/ linkindeki kısa formu doldurun, biz sizi ararız…

Bize katılmak isteyen arkadaşlarımızda bu Pazar günü 14:00’de Kadıköy’de görüşmek üzere, herkese sevgiler… 😊

Mehveş İpek
StarDogs Positive Training – TÜRKİYE

Bunu paylaşmak için platformunuzu seçin:

Go to Top