StarDogs İstanbul Buluşması

Yükleniyor Etkinlikler

İstanbul’da halen devam etmekte olan Eğitimciler Akademisi sınıfımızla son 1 dersimiz kaldı.

Yeni İstanbul sınıfımızın önkayıtları da minimum sayı olan 5 kişiye ulaştı.

Dolayısı ile Temmuz sonu/Ağustos ortası arasında tüm katılımcılarımıza uyan bir günde yeni sınıfla da eğitimlere başlıyoruz.

Sınıflar minimum 5, maksimum 10 kişilik. Yani hala İstanbul sınıfında bize katılmak isteyecek “en fazla 5 kişi” için daha yerimiz var.

O 5 kişilik son yeri doldurabilecek İstanbul’daki diğer Akademi adaylarımız kesin kararlarını vermeden önce belki bizlerle tanışmak, yeni sınıfın katılımcıları ve vakti müsait olan eski mezunlarımızla sohbet etmek, akıllarına takılan sorular varsa yüzyüze konuşup sormak işlerini kolaylaştırır diye, yıllardır geleneksel hale getirdiğimiz, son olarak da Mayıs başında Ankara’da yaptığımız gibi bir “tanışma ve sohbet toplantısı” düzenliyoruz.

Gelebilen arkadaşlarımızı 7 Temmuz’da, yani bu Cumartesi, 14:00-16:00 saatleri arasında, Kadıköy’de hemen Deniz Otobüsü İskelesi’nin bitişiğindeki Balon Cafe’ye bekliyoruz.

Mekan geniş ve ferah, rezervasyon sorunu yaşamayız diye umuyoruz. Ama yine de oturacağımız masayı önceden ona göre ayarlayabilmek için katılmayı düşünenler bilgi verirse seviniriz. Katılım için herhangi bir sabit ücret de ödemiyorsunuz, herkes Cafe’de kendi yediği içtiğinin ödemesini yapacak, o kadar.

Gelebilecek arkadaşlarımızda Ctsi 14:00’de Kadıköy’de görüşmek üzere, herkese sevgiler…

Mehveş İpek
StarDogs Positive Training – TÜRKİYE

Bunu paylaşmak için platformunuzu seçin:

Go to Top