StarDogs Eğitimciler Akademisi 1. Kur Programı

(Trainers’ Academy Basics)

Değerli pati dostlarımız. Devam eden COVID-19 salgını nedeniyle yüz yüze eğitimlerimizin hiç biri yapılmamaktadır.
Bunun yerine oluşturduğumuz online / uzaktan eğitim programlarımız başlamıştır. Detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki bağlantıyı takip ediniz.

Eğitmen adaylarının “mesleki sertifika program”ı olan Akademi 3. Kur Programı öncesi alması gereken zorunlu programların ilkidir ama aynı zamanda bu işi meslek olarak düşünmeyip, yine de yaşam boyu köpeklerle olacağına emin olup, ya da kendi mesleğini geliştirmede bu programın faydası olacağına inanıp, bir eğitmen bilgi ve becerisine erişmek isteyen köpek sahiplerinin, veteriner hekimlerin, her meslekten hayvanseverin de katılımına açık bir programdır.

Süre: Beş gün (Tüm günler 10:00 – 16:00 saatleri arasında. Gerekli olması durumunda başlangıç daha erkene, bitiş daha geçe alınabilir. Yine gerekli görülürse süre 6 güne çıkartılabilir)

Eğitimler 5 gün boyunca öğleden önce ve sonra 45’şer dakikalık 3 ders ve 15’er dakikalık 2 ara ile 12:45-13:15 arasında öğle yemeği molasından oluşur. (Yapılacak teorik / pratik eğitime göre bu zamanlamalarda değişiklik yapılabilir)

Eğitim boyunca hem teorik olarak hem video ve sunum desteği ile hem de farklı köpeklerle anlatılan konu üstünde herkesin pratik yapması sağlanarak “Davranış Elde Etme Teknikleri” konusunda yeterli bilgi ve beceri edinilmesi sağlanır.

Yer seçenekleri: İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Samsun, Muğla, Bursa, Mersin ve Kıbrıs.

Kontenjan: 10 kişi (Kullanılan lokasyona ve eğitim salonuna göre değişiklik gösterebilir)

Standart ücret 750 Euro + KDV’dir.