Eğer profesyonel olarak eğitmenlik yapmak ve bu konuda sertifika almak gibi bir beklentiniz yoksa, ancak hayatınız boyunca köpekler ve/veya başka evcil hayvanlarla yaşayacağınızdan eminseniz ve bir eğitmen düzeyinde bilgi sahibi olup onların hepsinin eğitimini kimseye ihtiyaç duymadan tek başınıza verebilmek istiyorsanız, o zaman sizin ihtiyacınız olan eğitim programı “StarDogs Eğitimciler Akademisi – Köpek Lideri Master Programı”dır.

Kendi hızınızda, size uyan gün ve saatte Akademi platformundan izleyebileceğiniz 35 hafta – 105 derslik online paket programdır.

StarDogs Eğitimciler Akademisi –  Köpek Lideri Master programına katılım bedeli toplam 750 EUR + KDV’dir. Bu ücreti, işlemin yapıldığı günkü döviz satış kuru ile TL’ye çevrildikten sonra size özel hazırlanıp gönderilen bir İyzico güvenli ödeme linki üstünden herhangi bir bankanın kredi kartıyla tek çekim veya 2-6 taksitle ödeyebilirsiniz. (*Taksitli ödemeyi seçtiğiniz takdirde, bankanızın uyguladığı vade farkı varsa ödeme sırasında siz ödemeyi onaylamadan önce otomatik olarak tutara eklenecektir.) 

Kredi kartı kullanmıyorsanız, ya da taksitli ödemeyi tercih etmiyorsanız, havale / EFT yolu ile peşin ödeme yapabilirsiniz.

Programa dahil olma hayalinizi ertelemek istemiyorsanız ancak finansal olarak toplu ödeme yapmak bütçenizi zorlayacaksa, “Öde/İzle” sistemi ile ders başına yalnızca 30 Eur + KDV ödeyerek platform derslerine teker teker erişim sağlayabilirsiniz.

Satın aldığınız programda her derse yalnızca bir sefer katılım ve izleme hakkınız vardır.

Bu programda eğitmenlerin sertifika programı boyunca aldıkları tüm teorik eğitimi siz de alacaksınız. Ancak sertifika programına dahil olmadığınız için yalnızca eğitmenlere açık olan WhatsApp ve Facebook gruplarına, her hafta yapılan canlı derslere, farklı şehirlerdeki pratik çalışmalara ya da eğitmenlere özel eğitim, seminer ve workshoplara erişiminiz olmayacak ve  platformdaki dersleri eğitmenler gibi dilediğiniz kadar değil yalnızca bir kez izleyebileceksiniz.

Kayıt olduğunuz andan itibaren ders izlemeye başlayabilirsiniz ve süre sınırlaması olmaksızın istediğiniz daha ileriki bir tarihte bu programı “StarDogs Eğitimciler Akademisi – Profesyonel Pozitif Köpek Eğitmenliği Sertifika Programı”na yükseltebilir, o programdaki tüm ayrıcalıklara erişebilir ve siz de sertifikalı profesyonel pozitif köpek eğitmeni olabilirsiniz.

Eğitimi tamamladığınızda üyelere özel indirim ve avantajlardan faydalanmak için “POKED – Pozitif Köpek Eğitmenleri Derneği” üyesi olmak için başvurabilirsiniz.

Bize sorarsanız, köpeğinizi ve hatta bundan sonra hayatınıza dahil olacak tüm köpekleri kimseye ihtiyaç duymadan eğitmenizin daha güzel, daha keyifli bir yolu yok. Üstelik bunu yaparken bir sınıf dolusu yeni StarDogs eğitmeniyle de sıkı bir dostluk kuracaksınız, hatta daha sonra arzu ederseniz siz de onlardan biri olmak üzere ilk yarısını bitirdiğiniz bu programı tamamlayabileceksiniz…

Köpeğinize ve kendinize bu şansı mutlaka tanıyın deriz biz, inanın pişman olmayacaksınız…

StarDogs Kopek Lideri Egitimi

Aralık 2018’de mezun olan Ankara Eğitimciler Akademisi’nde annesi ve köpekleri ile misafirimiz olan, hemen ardından da 2019 Ankara sınıfının ilk öğrencisi olan Burcu Balçık ve StarDogs Ankara ekibi.

Akademi Misafir / Çalışma Köpeği ve Köpek Lideri Programı Katılım Formu

Akademi Misafir / Çalışma Köpeği ve Köpek Lideri Programı Katılım Formu

Cinsiyeti *
Katılım tercihiniz (birden fazla seçilebilir) *
İşaretlediğiniz ücretli programlarla ilgili size detay ve ücret bilgisi ayrıca iletilecektir. Bu formdaki işaretleme talep bildirme amaçlıdır. Daha sonrasında ücretli programlar için ödeme yapmanızın veya ücretsiz katılımlar için de davet edilmenizin ardından katılımınız kesinleşecektir.
reCAPTCHA