Değerli pati dostlarımız. Devam eden COVID-19 salgını nedeniyle yüz yüze eğitimlerimizin hiç biri yapılmamaktadır.
Bunun yerine oluşturduğumuz online / uzaktan eğitim programlarımız başlamıştır. Detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki bağlantıyı takip ediniz.

Yeni Köpek Lideri Programımız

İstanbul, Ankara ve İzmir’de önümüzdeki günlerde start verecek yeni Akademi sınıflarımızdan başlayarak, köpek sahipleri için de yepyeni bir program başlatıyoruz. Artık, sınıf kontenjanı uygun olduğu sürece, isteyen köpek sahipleri Akademi programının öğleden sonraki ikinci yarısında yürütülen pratik çalışmalarının tamamına, Akademi’nin yarı ücreti olan 750 Euro (+KDV) ödeyerek katılabilecekler. Bu katılımcılarımız çalışmaların bazılarına köpekleriyle katılıp sınıf ortamında bizle birlikte eğitimi yürütecekler, bazılarında ise izleyici olarak başka köpeklerle yapılan çalışmaları seyredecekler. Üstelik yeni eğitmen adaylarımız programları uygun olduğu sürece bu katılımcılarımızla evlerinde ders dışı günlerde de çalışmaya, bu çalışmaları videoya çekip Akademi grubuyla paylaşmaya, gruptan ve öğretmenlerinden gelecek yönlendirmelerle eğitimi daha mükemmel hale getirmeye çalışmaya da devam edecekler. Ancak daha önce de belirttiğimiz gibi zaten Akademi sınıflardaki maksimum katılımcı sayımız da sınırlı olduğu için, bu imkanı köpek sahiplerimize ancak yerimiz elverdiği ölçüde sağlayabileceğiz ve bunu yaparken de başvuru sırasını dikkate alacağız. O yüzden lütfen öncelikle “Akademi Misafir / Çalışma Köpeği ve Köpek Sahibi Programı Katılım Formu”nu eksiksiz doldurun, orada Eğitimciler Akademisi Köpek Sahibi Programı’na katılma seçeceğini de mutlaka işaretleyin, ardından biz size ulaşıp katılımınızı kesinleştirmek için gerekli prosedürü birlikte tamamlayacağız.

Programa Yeni Bir Özellik Ekledik…

Bu yeni programın katılımcılarımızın hoşuna gidebilecek bir özelliği daha var: Diğer pek çok programımızda da geçerli olan “yalnızca fark ödeyerek bir üst programa devam” seçeneği bu program için de geçerli. Yani yarı zamanlı olarak bu programa katılanlar, daha sonra Akademi programını tamamlamak isterlerse, yalnızca aradaki ücret farkını -yani Akademi ücretinin kalan yarısını- ödeyerek ve sonraki sınıfta derslere bu kez isterlerse diğer yarım gün, isterlerse de tam gün katılarak Pozitif Köpek Eğitmenliği sertifikası alma şansına da sahip olacaklar.

Bize sorarsanız, köpeğinizi ve hatta bundan sonra hayatınıza dahil olacak tüm köpekleri kimseye ihtiyaç duymadan eğitmenizin daha güzel, daha keyifli bir yolu yok. Üstelik bunu yaparken bir sınıf dolusu yeni StarDogs eğitmeniyle de sıkı bir dostluk kuracaksınız, hatta daha sonra arzu ederseniz siz de onlardan biri olmak üzere ilk yarısını bitirdiğiniz bu programı tamamlayabileceksiniz…

Köpeğinize ve kendinize bu şansı mutlaka tanıyın deriz biz, inanın pişman olmayacaksınız…

StarDogs Kopek Lideri Egitimi

Aralık 2018’de mezun olan Ankara Eğitimciler Akademisi’nde annesi ve köpekleri ile misafirimiz olan, hemen ardından da 2019 Ankara sınıfının ilk öğrencisi olan Burcu Balçık ve StarDogs Ankara ekibi.

Akademi Misafir / Çalışma Köpeği ve Köpek Sahibi Programı Katılım Formu

Akademi Misafir / Çalışma Köpeği ve Köpek Sahibi Programı Katılım Formu

Cinsiyeti *
Katılım tercihiniz (birden fazla seçilebilir) *
İşaretlediğiniz ücretli programlarla ilgili size detay ve ücret bilgisi ayrıca iletilecektir. Bu formdaki işaretleme talep bildirme amaçlıdır. Ancak bu programlar için ödeme yapmanızın ardından katılımınız kesinleşecektir.
reCAPTCHA