fbpx
Yükleniyor…
StarDogs Akademi’ye Katılın2019-05-09T13:19:15+03:00

Neden StarDogs Akademi’ye Katılmalısınız?

  • Tüm gelişmiş ülkelerde en çok tercih edilen, hayvan dostu, bilimsel, asla psikolojik veya fiziksel şiddet ve ceza içermeyen köpek eğitim metotlarını öğreneceksiniz. Köpek eğitmenliği.

  • Her yaşta ve her ırktan tüm köpeklerle (hatta diğer hayvanlarla da) iletişim kurabilecek bilgi ve beceriyi kazanacaksınız.

  • Köpeklerin beden dilini anlayabilecek ve bırakın bağırmak veya tasma çekerek eğitmeyi, elinizi dahi sürmeden onlara tüm komutları öğretebilecek, bütün davranış problemlerini çözebileceksiniz. Pozitif köpek eğitimi.

  • Çalışma saatlerinizi ve kurallarınızı kendiniz belirleyeceğiniz özgür, bağımsız, keyifli ve önü çok açık bir meslek sahibi olacak, hobinizi işinize dönüştürebileceksiniz. Köpek eğiticisi eğitimi.

  • Sektörde 16. yılına giren ve Türkiye’ye pozitif eğitimin kurucusu, halen de mezunları ile öncüsü olan kocaman bir ailenin parçası olacaksınız. StarDogs Pozitif Köpek Eğitimi.

Hemen Kaydolun

Akademi Landing Kayıt
Girişte kullanıcı adınız olacaktır.
Form ile bilgilerinizi gönderdiğinizde Site Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Akademi ve StarDogs Club kayıt formu.

Akademi Mezunlarımızdan Size Mesaj Var