Yükleniyor…
StarDogs Akademi’ye Katılın2020-07-06T08:14:56+03:00

Şimdi Tüm Eğitim Süreçlerimiz Çevrim İçi (Online)

Neden StarDogs Akademi’ye Katılmalısınız?

  • StarDogs’un pozitif eğitim metodlarını sağlığınızı riske atmadan, çevrim içi olarak evinizden ya da kendinizi rahat hissettiğiniz bir yerden takip edebileceksiniz. Akademi programımızın fiyatlarını da bu sürece uygun olarak daha ekonomik hale getirdik. Çünkü herkes evinden çalışıyor.
  • Tüm gelişmiş ülkelerde en çok tercih edilen, hayvan dostu, bilimsel, asla psikolojik veya fiziksel şiddet ve ceza içermeyen köpek eğitim metotlarını öğreneceksiniz. Köpek eğitmenliği.

  • Her yaşta ve her ırktan tüm köpeklerle (hatta diğer hayvanlarla da) iletişim kurabilecek bilgi ve beceriyi kazanacaksınız.

  • Köpeklerin beden dilini anlayabilecek ve bırakın bağırmak veya tasma çekerek eğitmeyi, elinizi dahi sürmeden onlara tüm komutları öğretebilecek, bütün davranış problemlerini çözebileceksiniz. Pozitif köpek eğitimi.

  • Çalışma saatlerinizi ve kurallarınızı kendiniz belirleyeceğiniz özgür, bağımsız, keyifli ve önü çok açık bir meslek sahibi olacak, hobinizi işinize dönüştürebileceksiniz. Köpek eğiticisi eğitimi.
  • Sektörde 16. yılına giren ve Türkiye’ye pozitif eğitimin kurucusu, halen de mezunları ile öncüsü olan kocaman bir ailenin parçası olacaksınız. StarDogs Pozitif Köpek Eğitimi.
  • Akademiden mezun olup köpek eğiticisi sertifikanızı aldıktan sonra da StarDogs ailesi ile birlikte çevrim içi köpek eğitimi işi alabilecek, hayalinizdeki işi evinizden yürütebileceksiniz.

Hadi, Hemen Kaydolun

Akademi Landing Kayıt
Girişte kullanıcı adınız olacaktır.
Form ile bilgilerinizi gönderdiğinizde Site Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Akademi ve StarDogs Club kayıt formu.

Akademi Mezunlarımızdan Size Mesaj Var

Go to Top