Tüm dünyayı etkisi altına alan CoVid-19 pandemisi sebebiyle, biz de StarDogs Türkiye olarak ekibimizin, üyelerimizin ve bütün toplumun sağlığını koruma bilinciyle, 1 Nisan 2020 tarihinden itibaren, yüz yüze eğitim programlarımızın hepsine bir süre için ara vererek, akıllı telefonunuz, tabletiniz veya masaüstü bilgisayarınızdan katılabileceğiniz “online / uzaktan” eğitim sistemine geçtik.

Bu sistemle artık hem daha önce evde eğitmen desteği ile birebir verdiğimiz köpek eğitimine, hem farklı süre ve konulardaki grup eğitim programlarına, hem de eğitmen yetiştirdiğimiz Eğitimciler Akademisi’ne evinizin güvenli ortamından çıkmadan katılabileceksiniz.

Hem bir köpek sahibiyseniz – veya olmayı düşünüyorsanız, hem de bu işi bir meslek olarak yapmak hayalinizse, zorunlu olarak evde daha çok vakit geçireceğiniz bu süreci sanırız bundan daha verimli değerlendiremezsiniz. Üstelik köpek sahibiyseniz, bu süreçte sizinle beraber köpeğinizin de günlük aktivite oranı zorunlu olarak azalacağı için muhtemelen profesyonel desteğe daha çok ihtiyacınız olacaktır. Ya da şu anda evinizi sizinle paylaşan bir köpeğiniz yoksa, belki sizin sosyalleşme ihtiyacınızı ve hayatınızdaki kısıtlamaların etkisini azaltmak için birine evinizin kapılarını açmanızın tam zamanıdır, ne dersiniz?

Her gün daha da büyüyen profesyonel pozitif köpek eğitmen ekibi ile StarDogs size artık Türkiye’nin, hatta dünyanın neresinde olursanız olun yalnızca bir tık mesafesinde… Üstelik yalnız bizlerin değil sokaklardaki, barınaklardaki canların da zor günler geçirdiği bu süreçte, onlara sahip çıkar ve evinizi açarsanız, bizler de tüm ekibimizle size köpekli hayata başlarken bazı destek programlarını tamamen ücretsiz olarak sunacağız. Bu zor günleri, tüm insanlık ve hayvan dostlarımız, hep birlikte atlatacağız…

“Online / uzaktan” eğitim sisteminde katılabileceğiniz program seçenekleri ve süre / ücret bilgileri şöyledir:

  • Bireysel Köpek Eğitimi (Bireysel Eğitim / Dilediğiniz ya da ihtiyaç duyduğunuz kadar alabileceğiniz 3’er derslik paket programlar / 3 derslik paketler 150 EUR + KDV) (**Bir köpeğin standart eğitimi için genellikle 9 – 12 ders gereklidir.)
  • Tek Konu Odaklı Grup Eğitim Programları (Sınıf Eğitimi / 3 derslik paket program / 80 EUR + KDV)
  • Köpek Sahibi Yetkinlik Programı (Sınıf Eğitimi / 6 derslik paket program / 125 EUR + KDV)
  • Köpek Sahibi Uzmanlık Programı (Sınıf Eğitimi / 12 derslik paket program / 200 EUR + KDV)
  • Eğitimciler Akademisi – Köpek Lideri Programı (Sınıf Eğitimi / minimum 30 derslik paket program / 750 EUR + KDV)
  • Eğitimciler Akademisi – Profesyonel Pozitif Köpek Eğitmenliği Sertifika Programı (minimum 60 derslik paket program / 1.500 EUR + KDV)

Burada belirtilen ücretler tüm kredi kartları ile 2-12 ay taksitle ödeyebileceğiniz ücretlerdir. Kredi kartı ile ödendiğinde güncel EUR kuru üstünden işlem yapılmaktadır. Peşin ödeme – düşük ve sabit kur indirimleri ve havale / EFT seçenekleri için lütfen önce bizimle iletişim kurun. Tüm programlarla ilgili daha detaylı bilgilendirme yine örün (web) sitemiz aracılığı ile sizlere duyurulacak, ya da arzu edenlere telefonla geri bildirim yapılacaktır. WhatsApp hattımız üstünden ilgilendiğiniz programı belirtirseniz, en kısa zamanda sizi arayıp sorularınızı yanıtlayacağız ya da detaylı bilgiyi size tercihinize göre telefon, WhatsApp ya da e-posta kanalı ile ulaştıracağız.

#EvinizdeKalın, pozitif düşünün, sağlıklı kalın…

StarDogs Türkiye Ekibi