İletişim Formu

İletişim

Bu formda ilettiğiniz bilgi başkalarıyla paylaşılmaz.

Adınız
Soyadınız

Yardım İçin Hazırız – Bizi Arayın

Değerli üyelerimiz,

Bizler, artık sayısı 100’ü aşan mezunlarımız aracılığıyla, sizlere başta İstanbul’un her semti ve yakın çevresi olmak üzere, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Eskişehir, Muğla, Zonguldak, Kocaeli ve ilçelerinde, üstelik “evinizde” hizmet verebiliyoruz.

StarDogs’un çalışma prensibi daha önceden görmeye alışık olduğunuz köpek eğitim çiftliklerinden farklıdır. Bizim eğitim programlarımızda sizin köpeğinizi biryere getirmeniz, ya da ondan uzunca bir süre ayrı kalmanız gerekmemektedir. Bizler de bu sebeple çoğunlukla sürekli bir noktada sabit durmuyoruz. O yüzden sizlere “ofis-eğitim merkezi adresi” değil, bize çok daha hızlı ve kolay ulaşabileceğiniz ana merkez – mobil telefon ve e-posta bilgilerini iletiyoruz.

Hizmetlerimizin açıklama sayfalarında sizlere daha iyi hizmet sunabilmemize yardımcı olacak detaylı formlar mevcuttur. Başvurularınızı o formlar aracılığı ile yaparsanız, bekleme süreniz kısalacaktır.

Telefonla ulaşmayı tercih ettiğinizde ise, telefonunuza o anda yanıt verilememesi durumunda -kullandığınız cihaz mobil ise- bize bir SMS veya tercihinize göre e-posta ile adınız/e-posta adresiniz ve kısaca arama sebebinizi ‘köpek eğitimi / Akademi / EvPansiyon’ gibi belirtmeniz halinde, yine çağrınıza yanıt alma süreniz kısalacaktır.

Sizlere daha hızlı, daha düzgün ve daha kaliteli hizmet sunabilmek için ihtiyaç duyduğumuz işbirliğinize şimdiden teşekkür ederiz…

Telefon ve Kurumsal WhatsApp Hattı: +90 555 683 5128

E-posta:  [email protected]

Bize iletmek istediğiniz herhangi bir mesajınız, sorunuz, yorumunuz ya da hizmet talebiniz için, farklı konu başlıkları (örneğin köpek eğitimi) altından ulaşacağınız özel formları kullanabileceğiniz gibi,  bu sayfada göreceğiniz genel formu da kullanabilirsiniz. Ancak özellikle hizmet taleplerinizde ilgili formları doldurmanız, gereken bilgileri bize daha hızlı iletmenizi sağlayacağından, hizmet alma-bekleme sürenizi de kısaltacaktır. İlginize teşekkür ederiz.

Yeni ofis adresimiz:

Cevizli Mah., Mustafa Kemal Cad.

Hukukçular Towers, A Blok No:66 Kat:5 Da:39

Kartal / 34865 İstanbul