Sevgili StarDogs Dostları, biliyorsunuz 11 Şubat Pazar günü İstanbul’da yeni Akademi sınıfımız başlıyor. Akademi derslerimizde, her ders günü önce öğlene kadar teorik eğitim yapıp, öğleden sonra da farklı bir köpeğimiz ve ailesi ile pratik eğitimimizi tamamlıyoruz. Farklı ırktan, farklı yaşta, farklı özellikleri olan misafir köpeklerimizle çalışmak, eğitmen adaylarımız ve bu konuda yetkin hale gelmek isteyen köpek sahiplerimiz için hem çok keyifli, hem de çok faydalı, hem de çok gerekli. Şu anki sınıfımız, Pazar günleri, İstanbul – Anadolu yakasında, Maltepe tarafında. Akademi eğitimimizin 10 hafta süreceğini varsayarak,derslerimize davet edebilmek için, önümüzdeki 10 Pazar günü, yaklaşık 14:00-16:00 saatleri arasında bizlere misafir olup, eğitmen adaylarımızla sınıftaki çalışmamıza katılmak isteyen üyelerimizin [email protected] adresine kendi ad/e-posta/mobil telefon bilgileri ile birlikte, oturdukları semt ve köpeğimizin ad/ırk/yaş/cinsiyet/belirgin özelliklerini bir mail ile bize iletmelerini rica ediyoruz. Akademi programlarımız bu sınıfın ardından da kesintisiz devam edeceği için, talebin ihtiyaçtan fazla olması durumunda bu programda davet edemediğimiz İstanbul üyelerimiz veya şimdiden 2 ay içinde başlaması planlanan sınıflarda misafir olmak için başvuran Ankara/İzmir üyelerimiz, daha sonraki sınıflarımızda da çalışmalara katılabilirler. Yine veteriner hekim dostlarımız da arzu ederlerse Akademi’mize misafir olarak yönlendirecekleri köpeklerimizle ve aileleri ile birlikte sınıfımızda misafirimiz olabilirler.

İstanbul’un 11 Şubat’ta derslere başlamasının hemen ardından oldukça talep biriken Ankara ve İzmir için, bir de tabii sonraki İstanbul sınıfı için yeni kayıt almaya başlayacağız. Bursa ve Antalya’dan da talepler gelmeye başladı, ama sınıf oluşturacak sayıya ulaşıp ulaşamayacağımızı elbette sizlerden gelmeye devam eden talepler belirleyecek.

Bu arada “Eğitim Şart – KDV Bizden” kampanyamız ve tüm kredi kartları ile 12’ye kadar taksitlendirme imkanı sizlerden çok olumlu tepkiler aldı. Biz de bunun üzerine, ufak bazı değişikliklerle, kampanyayı yıl boyu devam ettirme kararı aldık. 11 Şubat İstanbul Akademi sınıfının ardından, +KDV ödemeden kayıt fırsatından yararlanabilmeniz için, herhangi bir program henüz “tarihsiz” olarak duyuru aşamasındayken, yalnızca şehir ve program belirterek kayıt yaptırmanız gerekiyor. Tarihin netleşmesini bekleyip ondan sonra kayıt yaptırırsanız, “KDV’si Bizden” kampanyasından faydalanamayacaksınız ve +KDV ödemeniz gerekecek. Bu, sizlere cazip bir indirim fırsatı sunarken, bizlerin de talepleri daha net görmesine, kesin katılımcı listesini daha hızlı oluşturarak, adaylarımızı bekletmeden gerekli sayıya ulaşan şehirde yer/tarih belirleyip eğitime başlamasına imkan tanıyacak. Dolayısı ile KDV’siz ödeme imkanından faydalanmak istiyorsanız, yakında tarihleri duyurulacak olan Ankara, İzmir ve sonraki İstanbul Akademi sınıflarına şimdiden kayıt yaptırabilirsiniz. Aynı sistem, tüm diğer programlarımız için de geçerli olacak, tarih netleşene kadar yaptırdığınız kayıtlarda KDV’yi sizin yerinize biz ödeyeceğiz.

Son bir mesaj da eski mezunlarımıza…Her zaman olduğu gibi bu sınıfta da Akademi’nin kapıları size sonuna kadar açık…Gelip bilgilerini tazelemek, Akademi havasını tekrar solumak, yeni adaylarımıza bilgi ve tecrübelerini aktarmak ya da misafir köpeği/ailesi ile gelip, Akademi’nin pratik derslerini bizimle vermek isteyen tüm mezunlarımızı derslerimize bekliyoruz :) Önümüzdeki haftadan itibaren zaten hepinizle tek tek bağlantıya geçip, hepimizin ortak mecrası olan StarDogs web sitesinde hazırlamaya başladığımız “StarDogs Eğitmenlerinden Başarı Öyküleri” bölümü için hem sizden yeni eğitmen adaylarına birer mektup, hem de Akademi’ye geldiğiniz günden itibaren hayatınızdaki tüm olumlu değişiklikleri, sektörde elde ettiğimiz başarılarınızı, bu eğitimin diğer profesyonel mesleklerinize, kariyerinize ya da birey olarak size olan katkılarını anlattığınız bir yazı ve gönderebildiğiniz kadar sizinle ilgili haber, görsel vs isteyeceğiz. Kurumsal yapımızda da çok hoşunuza gideceğini umduğumuz ve hepimize çok faydası olacağına inandığımız bazı değişiklikler planlıyoruz, bunları da konuşunca anlatırız :)

Şimdilik 11 Şubat’ta İstanbul’da, sonrasında planlanan tüm diğer şehirlerde görüşmek ve umuyoruz en kısa zamanda en büyük hayalimizi gerçekleştirip “her şehirde en az bir StarDogs eğitmeni ile var olmak” ümidi ile, hepinize sevgiler ve iyi haftasonları…

StarDogs Positive Training – Türkiye