Yeni Akademi sınıflarımız 15 Ağustos Çarşamba günü İstanbul’da, 18 Ağustos Cumartesi günü ise Ankara’da derslerine başlıyor…

Profesyonel Pozitif Köpek eğitmenleri yetiştirdiğimiz bu sınıflarda, her derste öğleden önce teorik eğitim, öğleden sonra ise pratik çalışma yapıyoruz. Bu pratik çalışmalarda da her ders farklı bir köpeğimizi ailesiyle sınıfımızda misafir ediyoruz.

İstanbul-Maltepe’de Çarşamba günleri 14:00 – 16:00 saatleri arasında, Ankara-Çankaya’da ise Cumartesi günleri 15:00 – 17:00 saatleri arasında misafirimiz olup, 2 saat boyunca yeni eğitmen adaylarımızla “ücretsiz” çalışma yapmak isteyen StarDogs dostları, bize, [email protected] adresine bir mail atarak “ad-soyad/e-posta adresi/cep telefonu/yaşadıkları şehir-semt bilgisi/köpeklerinin ad-ırk-yaş-cinsiyet bilgisi ve arzu ederlerse köpeklerini biraz daha tanıyabilmemiz için kısa öyküsünü” gönderebilirler.

İmkanımız el verdiğince bu ve sonraki sınıflarda gelen tüm talepleri yanıtlamaya, isteyen herkesi -önceliği sahiplenilmiş köpeklerimize vererek- derslerimizde misafir etmeye çalışacağız.

Ayrıca eğer köpeğiniz sokaktan/barınaktan sahiplenildiyse ve eğitim için bütçe ayırmakta zorlanıyorsanız, Akademi’de misafirimiz olduktan sonra yeni eğitmen adaylarımız programlarını sizin uygun zamanınıza uydurabildikleri takdirde arzu ederlerse köpeğinizle ve sizinle bir süre daha ücretsiz çalışmaya da devam edebilirler.

Bu mesajı ilgilenebileceğini düşündüğünüz dostlarınıza da iletir ve bu fırsattan faydalanmalarını sağlarsanız memnun oluruz.

İlginiz için şimdiden teşekkürler…

StarDogs Positive Training – Türkiye