Sona Ermiştir – İlginiz için teşekkür ederiz!

İstanbul, Ankara ve İzmir Akademi sınıfları için “Erken Kayıt” Kampanyası

Güncelleme:

Bu kampanyamız 5 kişilik kontenjan dolduğu için tamamlanmıştır. Lütfen yeni kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizi sosyal medyada takip etmeyi veya StarDogs Club’a üye olmayı unutmayın.


Biliyorsunuz, Ocak ayında bir kampanya yaptık, “Eğitim Şart – KDV Bizden” dedik…Normalde bu kampanya Ocak ile sınırlı olacaktı. Ancak sizlerden gelen yoğun talep doğrultusunda, kampanyayı bazı ek koşullarla yıl boyu sürdürmeye karar verdik.

Bizim yeni sınıfı planlarken en zorlandığımız konu tarihi netleştirmek. Çünkü öncesinde bazı lojistik organizasyonlar ve belli sayıda katılım garantisi gerektiği için sınıfları minimum 5 kişi kayıt yaptırmadan planlayamıyoruz. O yüzden bu kampanyayı hem sizin, hem de bizim yararımıza olacak şekilde kullanmak istedik.

Şu anda biriken taleplere göre, İstanbul, İzmir ve Ankara’da önümüzdeki birkaç ay içinde başlamayı planladığımız yeni sınıflar için tam dolu sınıf, yani 10’ar kişi, hatta fazlası var gibi görünüyor. Ama tabii bu kayıtlar başlayınca netleşecek, kaç kişinin ciddi katılımcı olduğu ancak önkayıt bedelleri yatırılınca belli olacak.

Biz de bu noktadan yola çıkarak, hem başlama tarihlerini hızlıca netleştirmek, hem de çabuk davrananlara bu kampanya ile teşekkür etmek amacıyla, bir plan yaptık: tarihler henüz netleşmeden -şimdilik yalnızca 300 Euro önkayıt bedeli ödeyerek- kaydını kesinleştiren her 3 şehirden de yalnızca ilk 5’er kişinin KDV’sini biz ödüyoruz.

Böylece hızlı karar verip kaydınızı tamamlarsanız, siz %18 oranında (tam 1.269 TL) bir KDV indirimi almış olacaksınız, biz de ilk 5 kişiyi netleştirdiğimiz için çok daha rahat plan yapacağız, katılımcılarımızla birlikte “haftanın hangi günü eğitim yapacağız, hangi tarihte başlayacağız” gibi detayları netleştirebileceğiz.

Üstelik şu an bu kampanyadan faydalanabilmek için önkayıtta ödemeniz gereken rakam, 1 Euro=4,7 TL olarak sabitlediğimiz için yalnızca 1.410 TL, yani 300 Euro. Daha sonra, minimum 5 kişi kayıt yaptırıp, başlama tarihimiz de netleşince, kampanya gereği bu rakamı başlangıç tarihine kadar 1.500 Euro’ya tamamlayabilmeniz için ikinci bir link göndereceğiz. Bu erken kayıt yaptıran katılımcılarımız, kalan 1.200 Euro’luk bakiyeyi öderken de dövizdeki herhangi bir yükselmeden etkilenmeyecek ve yine bu kampanya için sabitlenmiş olan kurla, 5.640 TL ödeyecekler.

Her 3 şehirde de önkayıt yaptıran ilk 5 kişinin ardından o şehirle ilgili link pasif hale geçecek ve sonraki katılımcılar tarihi belirlenmiş program için +KDV olarak ödeme yapacaklar.

Küçük bir ek bilgi: Ödemenizi verdiğimiz linkten tüm kredi kartlarına 12 takside kadar vadelendirerek yapma seçeneğiniz de mevcut.

Herhangi bir şekilde önkayıt sonrası siz ilk sınıfa katılamayacak olursanız, daha sonraki bir sınıfta da “yine KDV ödemeden” devam edebilirsiniz. Yine herhangi bir sebeple 6 ay içinde kayıt yaptırdığınız şehrinizde biz yeni bir sınıf açamazsak da, arzu ederseniz paranızı geri alabilirsiniz.

İlk 5’er kişiden sonra her sınıf için maksimum 5’er kişilik kayıt daha mümkün olacak ama yalnız önkayıt bedeli ile KDV indiriminden faydalanma seçeneğiniz kalmayacak. Yeni sınıflarda avantajlı ödeme koşulları ile yer almak istiyorsanız, lütfen acele edin.

*

StaDogs Eğitimciler Akademisi – İstanbul Sınıfı – Önkayıt Linki

Kampanyamız sona ermiştir, ilginize teşekkür ederiz!

*

StaDogs Eğitimciler Akademisi – Ankara Sınıfı – Önkayıt Linki

Kampanyamız sona ermiştir, ilginize teşekkür ederiz!

*

StaDogs Eğitimciler Akademisi – İzmir Sınıfı – Önkayıt Linki

Kampanyamız sona ermiştir, ilginize teşekkür ederiz!