2019’un Son Kampanyası

StarDogs Türkiye - 2019'un Son Kampanyası

Kampanyamız Sona Ermiştir

İlginize Teşekkür Ederiz

Güncelleme: Kredi kartı ile önkayıt yapabileceğiniz kampanyamız başlarken belirttiğimiz gibi 20 Aralık tarihinde sona erdi ve aşağıdaki linklerde ufak bir kur güncellemesi yapıldı. Ancak sizlerden gelen istek üstüne, yeni StarDogs Eğitimciler Akademisi sınıflarına katılmak isteyenlerin “indirimli sabit kur” avantajından faydalanarak şimdi ön kayıt yaptırıp daha sonra ödemeyi tamamlarken kur artışından etkilenmemeleri için “yalnızca havale / EFT seçeneğiyle yapabilecekleri” kampanyalı kayıt süresini 31 Ocak 2020’ye kadar uzattık. Şimdilik 3 sınıf için planlanan başlangıç tarihleri şöyle:

* İstanbul – 12 Ocak Pazar
* Ankara – 2 Şubat Pazar
* Muğla (Fethiye) – 9 Şubat Pazar

Şimdilik talepler doğrultusunda 9 farklı bölge için geçerli olan önkayıt işlemleri için kredi kartı kullanmayı seçerseniz tercihinize göre aşağıdaki linklerden tüm kredi kartlarına 2-12 taksit ile ön kayıt işleminizi tamamlayabilir, ya da toplamda size 300 TL avantaj sağlayacak nakit ödeme, yani havale / EFT seçeneklerini seçerseniz de detaylar için bize e-posta veya kurumsal WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz:

#ErkenKayıt Kampanya Sıkça Sorulan Sorular

Yeni Akademi sınıfları ile ilgili genelde karşılaştığımız, sizin de aklınıza gelebilecek bazı “Sıkça Sorulan Sorular”ı da sizin için toparladık. Lütfen önce aşağıdaki soru / cevaplara bir göz atın, sorunuzun yanıtı bunların arasında yoksa da [email protected] adresinden veya 0 (555) 683 51 28 numaralı telefondan / kurumsal WhatsApp mesaj hattımızdan bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Başka şehirlerde de sınıf açılacak mı?2019-12-07T18:00:45+03:00

Şimdilik bu 9 bölgeden ve yakın çevresinden daha yoğun talep aldığımız için önceliği bu noktalara verdik. Eğer farklı bir şehirdeyseniz ve orada da yeterli talep olacağını düşünüyorsanız, lütfen bize ulaşıp şehriniz için de talep toplamaya başlamamıza yardımcı olun. Bu 9 yer haricinde taleplerin 7 kişilik minimum sayıya ulaşması halinde öncelikle talep gelmeye başlayan Tekirdağ, Gaziantep, Konya, Balıkesir, Bodrum, Marmaris sonrasında da talep olan her yerde sınıf açabiliriz. Başvurularınızı yaparken bunu da lütfen dikkate alın. Sınıf açılmasını talep ettiğiniz şehrinizde yeterli talebin oluşmasının gecikmesi halinde varolan bu 9 noktadan birinde eğitimlere katılıp katılamayacağınızı da belirtirseniz seviniriz.

Ön kayıt için kart kullanmadan ödeme yapılabilir mi?2019-08-07T21:11:36+03:00

Kart kullanmıyor veya tercih etmiyorsanız, bize mail veya telefonla ulaşırsanız, EFT / havale yoluyla ön kayıt yapabilmeniz için size hesap numarası iletebiliriz. Ayrıca yalnız ön kayıt yerine programın toplam ücretini peşin ödeyip ekstra indirimden faydalanmak, üstelik böylece kayıt yaptırdığınız sınıfın dersleri başlayana kadar devam eden sınıflarla derse katılmak gibi imkanlarınız da olabilir. Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçin.

Sınıflar ne zaman başlayacak?2019-08-07T21:11:36+03:00

Her şehir için kayıt yaptıran eğitmen adayı 7 kişiye ulaştığında başlangıç tarihini o sınıfın katılımcılarıyla birlikte belirliyoruz. Hedefimiz her sınıfın başlangıç tarihini en kısa sürede belirleyip başlamak. Zaten katılımcıları hızlı karar vermeye teşvik eden “ErkenKayıt” kampanyamızın ve uyguladığımız indirimlerin amacı da bu süreci kısaltmak ve hızlandırmak.

Dersler hafta içi mi, hafta sonu mu olacak?2019-08-07T21:11:36+03:00

Her şehirde derslerin haftanın hangi günü olacağına da yine katılımcılar netleşince onlarla birlikte karar veriyoruz. Katılımcıların hepsine uyarsa, dersleri hafta içi de yapabiliriz, bizim için gün kısıtlaması yok.

Dersler ne kadar sürecek, ne sıklıkta olacak?2019-08-07T21:11:36+03:00

Zorunlu dersler her zaman olduğu gibi 1. Kur için 5 tam gün, 2. Kur için 5 tam gün, yani toplamda 10 tam gün (60 saat) olacak. Ders sıklığını sınıfın tamamından farklı bir talep gelmedikçe 2 veya 3 haftada 1 gün olarak planlanacak ve program 4.5 – 6 ay arasında bir süreçte tamamlanacak. Katılım zorunlu olan dersler haricinde imkan buldukça farklı şehirlerde isteyen herkesin katılımına açık pratik ve tekrar çalışmaları da yapıyoruz. Bunlara katılmak mecburi değil, ama katılabilirseniz sizin için mutlaka faydalı olacaktır. Kaçırdığınız bir ders olursa, arzu ederseniz diğer sınıflardaki derslerden birine katılarak da telafi edebilirsiniz. Programa bir kez kayıt olan herkes, daha sonra her zaman istediği şehirdeki istediği derse yine katılabilir. Zaten isteyen mezunlarımız StarDogs ailesinin bir parçası olarak yola her zaman bizimle birlikte devam ediyorlar, bizim de tercihimiz bu yönde.

Dersleri hiç ara vermeden tamamlayamaz mıyız?2019-08-07T21:46:15+03:00

Yalnızca derse gelmek eğitmen olmanız için asla yetmez. Derslerin yarısında teorik eğitim yapıyoruz, yarısında da pratik eğitim. Ama sizin ders aralarındaki 2-3 hafta boyunca o derste öğrendiklerinizi kendi köpeğinizle veya başka köpeklerle bol bol tekrar ederek, yeni derse öğrendiklerinizin hepsini iyice sindirmiş olarak gelmenizi bekliyoruz. Ayrıca ders aralarında kendi sınıfınızla WhatsApp grubu üstünden, eski-yeni diğer eğitmenler ve eğitmen adaylarıyla da dışarıya kapalı Facebook grubumuz üstünden iletişimde olup çalışma videolarınızı paylaşıp yorum/düzeltme/öneri alabileceksiniz. Özet olarak programın hızlıca bitmesi değil, bitince sizin eğitmenliğe başlamaya hazır olmanız bizim için çok önemli.

Köpeğim yok, yine de Akademi’ye katılabilir miyim?2019-08-07T21:47:41+03:00

Derslere köpeğinizle birlikte gelmiyorsunuz. Özellikle her dersin ilk yarısında, yani teorik eğitim sırasında, sınıfta hiç köpeğimiz olmuyor. Sonrasında da her derse 1 veya 2 köpeğimizi ailesiyle birlikte misafir olarak davet ediyoruz. Burada amaç yalnızca kendi köpeğinizi değil her köpeği eğitebilmeniz olduğu için sizi mümkün olduğunca fazla ve farklı köpekle çalıştırmayı hedefliyoruz. Kendi köpeğinizi de arzu ederseniz bir derse “misafir” olarak alabiliriz, ama onunla çalışmanızı öğrendikleriniz doğrultusunda evde kendi kendinize yapmanız daha da iyi sonuç verecektir. Köpeğinizin olmaması da Akademi’ye katılmanız için bir engel değil, arzu ederseniz size çalışacak çok sayıda köpek temin edebiliriz. Emin olun dışarıda yanlış ellerde yanlış metotlarla eğitilmekten kurtarmamız gereken çok fazla köpeğimiz var.

Sizden başka sorular geldikçe bu “Sıkça Sorulan Sorular”a ilaveler yapmaya devam edeceğiz. Şimdilik duyurduğumuz bu 9 şehirde, sonra da gelecek taleplere göre umuyoruz bir gün Türkiye’nin her şehrinde StarDogs Eğitimciler Akademisi programlarını sürekli hale getirmeyi hayal ediyoruz. Köpek ailesiyseniz, yaşamınızda köpeklere hep yer olacağını düşünüyorsanız, en çok da pozitif köpek eğitmeni olmak hayallerinizden biri ise, emin olun Akademi programları içinde kendinize uygun birşey de mutlaka bulursunuz. Eğitmen olmak üzere programa devam eden arkadaşlarımızla birlikte köpeğinizi sınıfta veya evinizde “çalışma köpeği” olarak “ücretsiz” çalıştırmaktan, bu işi profesyonel olarak öğrenmek için Eğitimciler Akademisi’ne katılma seçeceğine kadar pek çok farklı opsiyondan birini kendiniz için seçebilirsiniz.

Ayrıca Akademi ile ilgili genel bilgi için önce şu linke bakabilirsiniz:
https://stardogs.com.tr/hizmetler/egitimciler-akademisi/stardogs-akademiye-katilin/

Eğitimciler Akademisi ile ilgili daha detaylı bilgi de burada:
https://stardogs.com.tr/hizmetler/egitimciler-akademisi/

Akademi’de misafir olmakla ilgili seçenekler bu linkte:
https://stardogs.com.tr/akademi-siniflarina-yeni-patili-misafirler-araniyor/

Bu da Akademi’ye yarım gün katılma seçeneği:
https://stardogs.com.tr/hizmetler/egitimciler-akademisi/kopek-lideri-programi/

Akademi için vaktim yok derseniz de, bunlar haricinde gerek mezunlarımızdan gerek de indirimli olarak henüz eğitimi devam eden eğitmen adaylarımızdan “evde eğitmenle birebir eğitim desteği” alabilirsiniz. Bütçem ve zamanım çok kısıtlı derseniz, sınıf ortamında katılabileceğiniz farklı teorik programlar da var. Onların detaylarına da buradan ulaşabilirsiniz:
https://stardogs.com.tr/hizmetler/

Bu linklerden tüm programlarla ilgili detaylı bilgi alabilir, ilgilendiğiniz seçenekle ilgili kayıt formu doldurabilir, bülten grubuna dahil olarak başlayan programlardan zamanında haberdar olabilirsiniz.

2020-04-10T22:10:06+03:007 Aralık, 2019|

Bunu paylaşmak için platformunuzu seçin:

Go to Top