“Tüm hayvanları kurtaramasam da hiçbirinin acı çekmesinin nedeni ben olmayacağım.”-Stephen Rykwalder

Kaç tane hayvan tanıyorsunuz? Gerçekten. Hangisiyle iyi bir iletişiminiz var? Herhangi biri için ufacık da olsa iyi bir şeyler yaptınız mı?

Cevabınız hayır ise, bu hayatta yaşayabileceğiniz en büyük tatminlerden birinden yoksunsunuz demektir. Evet diyorsanız, bir canlının hayatına dokunmanın nasıl bir duygu olduğunu tahmin ediyorsunuzdur.

Ben, kendimi bildim bileli “Bir şey yapmalıyım, hayvanlar için bir şey, iyi bir şey!” diyenlerdenim.

Gonca Akar

“Kendini 10 sene sonra nerede görüyorsun?” sorusuna “Birkaç köpek ve birkaç kedi, varsa kaplumbağa ile birlikte…” diye uzayıp giden cümleler ile cevap verenlerden.

Hayatın planları içinde Bilkent İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdim. Profesyonel koçluk, NLP, Mucizeler Kursu ve daha sürüp giden birçok eğitim aldım. Profesyonel olarak sosyal medya uzmanlığı yaptım. Ve sonra…

Gonca Akar
Gonca Akar

O “şey” var ya, “hayvanlar için iyi bir şey”; işte onu hiç beklenmedik bir anda karşıma çıkan StarDogs ekibi ile buldum. Hayallerle dolu, iyi niyetler peşinde, aile duygusunu hissettiren sıcacık bir ekip, ekibimiz…

Şimdi StarDogs bünyesinde kendi yolumda Unique Paws by Gonc markası ile ilerliyorum. “İyi ki!” dediğim insanlarla ve yerde kendimi sürekli geliştirmeye devam ediyorum.

Biz, StarDogs Pozitif Köpek Eğitmenleri, çokça köpeğin hayatına dokunuyoruz. Evet, bu dünyadaki her köpeği kurtarma şansımız yok belki ama bir tanesinin bile kuyruğunu sallamasını sağlamak paha biçilemez.

Sosyal Medya : Instagram / Facebook / Twitter
Web Sitesi: www.upbygonc.com
E-posta: [email protected]

Gonca Akar