StarDogs’da Yeni Sezonda Yeni Eğitim Programları Başlıyor…

StarDogs’da yeni sezonda her bütçeye, her ihtiyaca ve her zaman aralığına uygun farklı eğitim programları başlıyor…

Zamanınız az ve sorunlarınız çok genel bazı istenmeyen köpek davranışları ise, ya da kendinize güveniyor ve köpek davranışı hakkında genel bir bilgi edinip o bilgiler ışığında kendi köpeğinizi tek başınıza eğitmek istiyorsanız, tercihinize göre 1 veya 2 günlük ekonomik grup eğitim programlarına katılabilirsiniz. Bu programlar sonrasında köpeğinizle çalışırken eğitmen desteğine ihtiyaç duyarsanız, yine eğitmenlerimizden saat bazında destek hizmeti alabilirsiniz.

Hedefiniz bundan sonra sürekli köpekli bir yaşam sürmek, farklı köpekler edinmek ve onları çok daha profesyonelce kendiniz eğitmek ise, aynı zamanda eğitmen yetiştirdiğimiz Akademi programımızın başlangıç eğitimleri olan 1. ve 2. kurlara, tercihinize göre yalnızca ilkine ya da her ikisine birden katılabilirsiniz.

Köpeklerle uğraşmaktan çok keyif alır ve bunu yaşam tarzınız, hatta mesleğiniz yapmak isterseniz, sonunda Profesyonel Pozitif Köpek Eğitmeni olarak sertifika alabileceğiniz 3. kur programımıza devam edebilirsiniz.

Üstelik hemen karar verip devam etme zorunluluğu olmadan, en basit programdan başlasanız bile, istediğiniz takdirde her zaman aradaki ücret farkını ödeyerek sonraki programlara devam etme hakkınızdan faydalanabilirsiniz.

Bu programların hepsinin önümüzdeki günlerde öncelikle İstanbul’da açılması kesindir. Ama buna ek olarak, gelen taleplere göre eğitmen yetiştirdiğimiz sertifika programımız olan 3. kur hariç tüm programların hemen her şehirde açılması mümkündür. Yalnızca 3. kur programımız şimdilik yalnızca İstanbul’da düzenlenebilmektedir. Diğer şehirlerdeki programlar, önümüzdeki günlerde katılımcı taleplerine göre netleşecektir.

Eğitim programlarımızla ilgileniyorsanız, lütfen hakkında daha detaylı bilgi almak ve katılmak istediğiniz programı oturduğunuz şehri, İstanbul’dan farklı bir şehirde yaşıyorsanız tercih ettiğiniz programa İstanbul’da katılıp katılamayacağınızı, adınız, e-posta adresiniz ve size en kolay ulaşabileceğimiz cep telefonu bilginizle birlikte [email protected] adresine mail olarak gönderiniz. Başta İstanbul olmak üzere, herhangi bir şehirde, herhangi bir programda minimum katılımcı sayısına ulaşıldığında, katılımcılardan önkayıt bedeli yatırıp katılımlarını netleştirmeleri istenecek, programın başlangıç tarihi netleştirilecek ve akabinde eğitimlere hemen başlanacaktır.

İstanbul haricinde İzmir, Ankara, Bursa, Antalya, Eskişehir, Adana, Mersin, Gaziantep, Edirne, Samsun, Trabzon gibi bazı şehirlerimizden ve özellikle Bodrum’dan yoğun katılım talepleri gelmektedir.

İleriki tarihlerde sitemizi tekrar ziyaret ettiğiniz takdirde aktif olan ve yakında başlayacak olan bütün eğitim programlarını, minimum-maksimum katılımcı sayılarını, kısaca içeriğini, süresini, ücretlendirme ve ödeme şekillerini, katılımcı sayıları netleştikçe hangi şehirde olacağını takip etmeye başlayabilirsiniz.