StarDogs TR Patili Misafirler Aranıyor

İstanbul’da 30 Mart’ta, Ankara’da 6 Nisan’da ve İzmir’de de 21 Nisan’da artık 13. yılına giren pozitif köpek eğitmeni yetiştirdiğimiz yeni Eğitimciler Akademisi sınıflarımız başlıyor.

Yeni sınıflarla birlikte bu 3 şehirde de hem derslerimize davet etmek için, hem de eğitmen adaylarımızın ders dışında da bolca pratik yapıp çalışabilmesi için yeni köpeklere ihtiyacımız olacak. Bu 3 şehirden birinde, bir dersimize “ücretsiz” olarak katılıp, yaklaşık 1.5 saat gibi bir süreyi bizimle geçirmek isterseniz, ya da eğitmen adaylarımızın evinizde gelip köpeğinizle ve sizle yine “ücretsiz” çalışma yapmasını tercih ederseniz, lütfen aşağıda göreceğiniz katılım formunu eksiksiz doldurun.

Katılımları öncelikle gelen başvuru sırasına göre değerlendirmeye çalışacağız. Ancak lütfen köpeğinizi para verip almak yerine sokaktan-barınaktan sahiplendiyseniz ve özellikle de eğitime ayırabilecek bir bütçeniz yoksa bunu da başvurunuzda “bize ileteceğiniz özel not” bölümünde mutlaka belirtin, size öncelik tanıyalım.

Bu kez her 3 şehirde de Eğitimciler Akademisi programımızı haftasonları yürüteceğiz. Herhangi bir ücret ödemeden derse misafir olarak katılımınız yalnızca bir tek gün ve yaklaşık 1.5 saat olacak. Ayrıca başvurular arasından her şehirde yalnızca 1 köpeğimizi de seçip, o köpeğimizle ailesinin her derse 1.5 saat gelip, eğitimi başından sonuna kadar bizimle yürütüp tamamlamasını sağlayacağız. Aksatmadan her derse köpeğinizle 1.5 saat katılabileceğinizi düşünüyorsanız, lütfen formda bu seçeneği de mutlaka işaretleyin.

Bu sınıflardan başlayarak ilk kez ücret ödeyerek Akademi’nin yalnızca öğleden sonraki pratik çalışmalarına katılmak da mümkün olacak. Bu programa katılma talebinizi yine formda işaretlemenizin ardından, programla ilgili detayları “Eğitimciler Akademisi Köpek Lideri Programı” sayfasından öğrenebilirsiniz.

StarDogs Türkiye Akademi Sınıflarına Yeni Patili Misafirler Aranıyor

Ankara Akademi sınıfı misafirlerimizden Mustafa Orbay ve kardeşi Ceren Orbay

StarDogs Akademi Sınıflarına Yeni Patili Misafirler Aranıyor

Ve tasma çekerek gelen misafirimiz, Akademi’deki 1.5 saatin sonunda dışarıdaki çalışmamızda sahibinin elinde gevşek tasma ile yürürken…

Üstelik dikkatini dağıtmak için özellikle eklediğimiz uyaranlara rağmen, hala düzgün yürümeye devam ediyor…

Akademi Misafir / Çalışma Köpeği ve Köpek Sahibi Programı Katılım Formu

Akademi Misafir / Çalışma Köpeği ve Köpek Sahibi Programı Katılım Formu

Cinsiyeti *
Katılım tercihiniz (birden fazla seçilebilir) *
İşaretlediğiniz ücretli programlarla ilgili size detay ve ücret bilgisi ayrıca iletilecektir. Bu formdaki işaretleme talep bildirme amaçlıdır. Ancak bu programlar için ödeme yapmanızın ardından katılımınız kesinleşecektir.
reCAPTCHA