Akademi Programlarına #SabitKurlaErkenKayıt Kampanyası – Sona Ermiştir – İlginiz İçin Teşekkür Ederiz

Bu kampanyamız sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz. Güncel kampanyalarımızı kaçırmamak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ya da StarDogs Club’a üye olabilirsiniz.


StarDogs Eğitimciler Akademisi şu anda eşzamanlı olarak Ankara ve İstanbul’daki 2 sınıfı ile eğitimlerine devam ediyor ve bizler de ekipçe “Her şehirde en az bir pozitif eğitmen!” hayalimize her gün bir adım daha yaklaşıyoruz.

Mezunlarımız arttıkça, eğitmenlerimizin her biri birer “Pozitif Eğitim Elçisi” olarak köpek dostlarını daha bilgili, donanımlı ve bilinçli bir düzeye taşıdıkça, onların başarıları “Acaba ben de eğitmen olabilir miyim?” diye düşünenlerin de ufkunu açıyor, cesaretlendiriyor. Hele Akademi sınıfımıza misafir olarak gelip o havayı soluma, köpekle çalışmalarımızı birebir deneyimleme fırsatı bulanlar, kararlarını daha da hızlı veriyor, akıllarında hiçbir tereddüt, herhangi bir “acaba?” sorusu kalmıyor…

Durum böyle olunca da ne mutlu bize ki daha bir sınıf devam ederken, o şehirden veya yakın çevresinden yeni talepler de gelmeye başlıyor, yeni sınıflar yavaş yavaş oluşuyor…

Son zamanlarda döviz kurlarındaki aşırı hareketlilik ve hızlı artışlar malumunuz. Bunun eğitmen adaylarımızı olabildiğince az etkilemesi için StarDogs Türkiye olarak her sınıf öncesinde elimizden geldiği kadar “düşük kur kullanma ve kur sabitleme” gibi çözümler üretmeye çalışıyoruz. Yine yeni sınıflar için yoğun bir talep birikince, bizi bir süredir takip eden ve aramızda olmak istediğini bildiğimiz, bizim de ekip arkadaşı olmak için can attığımız arkadaşlarımızı aramıza katmak için benzer bir çözüm ürettik. Şu anda 7 TL sınırında olan Euro kurunu Ekim ayındaki Akademi #SabitKurlaErkenKayıt Kampanyası süresince 5,5 TL olarak sabitledik. Bu da KDV’si ile birlikte düşündüğünüzde yine oldukça ciddi bir indirime denk düşüyor.

Ekim ayı bitiminde kuru en iyi ihtimalle şu anda diğer hizmetlerde uyguladığımız 6 TL’ye çıkartıyor olacağız. Üstelik kur artışı devam ederse o seviyede tutabileceğimizin dahi bir garantisi yok. Yani kayıt olmayı Ekim sonrasına bırakacak olursanız en iyi ihtimalle KDV dahil 885 TL daha fazla ödeyeceksiniz. Ama Ekim ayı içinde kayıt yaptıran arkadaşlar herhangi bir kur artışından etkilenmeden, üstelik önkayıt için 1.500 EUR + KDV yerine şu an için yalnız 300 EUR + KDV (toplam 1.947 TL) ödeyerek yeni İstanbul – Ankara ve İzmir sınıflarındaki yerlerini garantileyebiliyor, kalan bakiyeyi de yeni sınıfın başlamasından 10 gün öncesine kadar tamamlayabiliyorlar. Halen devam eden 2 sınıfımız olduğu için muhtemelen önkayıtları açılan bu yeni sınıflar her 3 şehirde de yeni yılın başında açılıyor olacaktır. Ama arzu ederseniz önkayıt sonrası bizimle bağlantı kurarak devam eden sınıfa da “misafir” olarak gelip diğer eğitmenlerimizle de şimdiden dostluk kurabilir, vakit kaybetmeden öğrenmeye başlayabilir, onların çalışmalarını izleyebilirsiniz.

Hem önkayıt ödemesi, hem de sonrasında dersler başlamadan önceki bakiye ödemesi için güvenli ödeme linkleri üstünden tüm kredi kartlarına (ve BKM Express’e) 2-12 taksit seçeneği, yine aynı linkten banka kartı ile hesabınızdan ödeme ya da bizden öğreneceğiz banka hesap numarasına havale/EFT seçenekleri mevcuttur.

Her 3 şehir için de minimum 7 kişi önkayıt yaptırdığında o şehrin katılımcılarıyla birlikte başlama tarihi ve haftanın hangi günü ders yapılacağı belirlenecek ve başlama tarihine kadar sınıflardaki katılımcı sayısı maksimum 10 kişiye kadar çıkabilecektir.

Eğitimciler Akademisi Programı ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm soruların yanıtlarına https://stardogs.com.tr/hizmetler/egitimciler-akademisi/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Önümüzdeki günlerde her 3 şehirde de birer “Tanışma ve Sohbet Toplantısı” düzenleyeceğiz. Bu toplantılara katılarak katılabilen mezun ve öğrencilerimizle tanışabilir, sorularınızı onlara da yöneltebilirsiniz. Ancak bu toplantıların tarihleri henüz belli değil ve Ekim ayı içinde 3 şehirde 3 toplantı yetişmeyebilir. Oysa #SabitKurlaErkenKayıt kampanyası yalnızca Ekim ayı ve 10 kişi ile sınırlı. O yüzden avantajlı kayıt fırsatını kaçırmamak için lütfen acele edin.

Kredi kartı ile ve 2-12 taksitle önkayıt yaptırmak isteyenler İstanbul, Ankara ve İzmir için aşağıdaki uygun linki seçebilirler. Bu linkler de maksimum sınıf kontenjanı, yani 10 kişi ile sınırlı olarak düzenlenmiştir. EFT / havale tercih edenler ya da herhangi bir sorusu olanlar bize mail veya telefon yoluyla ulaşabilirler.

*Yeni İstanbul Sınıfı, #SabitKurlaErkenKayıt Kampanyası Önkayıt Linki:
Kampanyamız sona ermiştir, ilginize teşekkür ederiz!

*Yeni Ankara Sınıfı, #SabitKurlaErkenKayıt Kampanyası Önkayıt Linki:
Kampanyamız sona ermiştir, ilginize teşekkür ederiz!

*Yeni İzmir Sınıfı, #SabitKurlaErkenKayıt Kampanyası Önkayıt Linki:
Kampanyamız sona ermiştir, ilginize teşekkür ederiz!