Sona Ermiştir – İlginiz İçin Teşekkür Ederiz!

Güncelleme: Bu kampanyamız, kontenjan dolduğu için sona ermiştir. Lütfen yeni kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizi sosyal medyada takip etmeyi veya StarDogs Club’a üye olmayı unutmayın.


İstanbul’da ve Ankara’da eşzamanlı olarak başlayacak StarDogs Akademi sınıflarının ilk derslerine yalnızca sayılı günler kaldı.

İstanbul’daki dersler, 15 Ağustos Çarşamba günü başlayacak ve 2 haftada bir Çarşamba günleri, tam gün olarak devam edecek.

Ankara sınıfı ise 18 Ağustos Cumartesi günü derslere başlayıp, yine 2 haftada bir Cumartesi günleri olarak gerçekleştirilecek.

Kalan Son Yerler İçin Son Şans…

Şu anda her iki şehirdeki sınıflarımızda da 7’şer yeni eğitmen adayımız kayıtlarını tamamlamış durumdalar. Sınıfların başlangıç tarihlerine kadar “hayalini artık daha fazla ertelemeden” aramıza katılmak isteyenler için her iki şehirde de yalnız 3’er kişilik daha yerimiz kaldı. Sizin de kendiniz için “en büyük hayaliniz” eğitmenlikse, o zaman lütfen acele edin, zira her iki sınıfta da maksimum katılımcı sayımız yalnızca 10’ar kişi. Sınıflarda 10 kişilik kontenjan dolduğunda veya eğitim başladığında, hayalinizi bizimle gerçekleştirmek için muhtemelen en erken 2019 başlarını beklemeniz gerekecek.

Sabitlenmiş Kur İle Kayıt Avantajı…

Her iki sınıfta da ilk kesin kayıtla birlikte Euro kurunu 4,7 olarak sabitlemiştik. Dolayısı ile şimdi bu sınıflarda kalan son yerlere kaydolmanız halinde, artık 5,8’i geçmiş olan Euro kurundan etkilenmeyecek, 1.500 Euro + KDV olan ödemenizi bu 4,7’lik kur üstünden gerçekleştirebileceksiniz. Bir sonraki sınıfta Euro kurunun en az 5,5 olabileceğini varsayarsak, şimdi başlayarak, hayallerinize daha erken kavuşmanın yanı sıra, yaklaşık 1.200 TL kadar da bir finansal avantajınız olabilir.

Ödeme Seçenekleri

15 Ağustos’ta başlayacak ve Çarşamba günleri olacak İstanbul sınıfında kalan son 3 yer için https://iyzi.link/AAJDCA linkinden önkayıt yaptırarak, 18 Ağustos’ta Ankara’da başlayacak ve Cumartesi günleri yapılacak sınıftaki son 3 yer için de https://iyzi.link/AAJC_g linkinden önkayıt yaptırarak öncelikle yerinizi garantileyebilir, daha sonra da bize ulaşarak kalan bakiye için havale/EFT veya 2-12 taksit seçeneği ile kredi kartıyla ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

StarDogs Eğitimciler Akademisi ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyenler https://stardogs.com.tr/hizmetler/egitimciler-akademisi/ linkini ziyaret edebilirler.