Tolga Akyıldız’ın sosyal medyada paylaştığı bir duyuruyu sizlere iletmek istedik:

“Herkese selamlar,

Geçen hafta göreve başladığım Haytap Hayvan Hakları Federasyonu’ nun 2018 takvimlerinden bahsetmek istiyorum. Tüm geliri federasyonumuz projelerinde sahipsiz hayvanlar yararına kullanılan #HaytapTakvimi ‘ nden sipariş vererek, muhtaç dostlara yardım eli uzatmamıza destek verebileceğinizi biliyor muydunuz? Bugüne dek takvim gelirleriyle neler yapıldığını görmek isterseniz buraya tıklayın lütfen. Yine tüm geliri federasyonumuz projelerinde kullanılan HaytapShop.com üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Koza Yönetim sponsorluğuyla basılan takvim içerisinde, ödüllü fotoğraflar bulunuyor. Şirketlerin toplu alımları için özel indirimler de uygulayabiliyoruz. Aynı zamanda, şirketinizin logosuyla özel bir takvim yaptırmak isterseniz bu imkanı da sağlayabiliyoruz. Dereceye girmeyen fotoğraflardan seçerek, firmanızın logosuyla özel bir takvim hazırlayabiliyorsunuz.

Yılbaşı için çalışanlarınıza veya müşterilerinize vereceğiniz hediyelerde takvimlerimizi kullanarak sahipsiz hayvanlara yardım etmek isterseniz lütfen bana [email protected] adresinden ulaşın.

Destekleriniz için şimdiden teşekkürler.”

Yazının aslına buradan ulaşabilirsiniz.