Sosyal medya hesaplarımızı takip ediyorsanız, ya da bültenlerimize aboneyseniz, çok yakın bir zamanda Ankara’da “ilk defa” bir StarDogs Eğitimciler Akademisi sınıfı açmak üzere olduğumuzu biliyorsunuzdur. Bu yeni sınıf için önkayıtları almaya başladık. Başvurular minimum sayıya ulaştığında da başlama tarihimizi katılımcılarımızla birlikte netleştireceğiz.

4-5 Mayıs tarihlerinde StarDogs İstanbul/İzmir/Eskişehir ve Hatay’dan birkaç kişilik bir ekiple bir çalıştaya katılmak üzere Ankara’ya geliyoruz. Hazır gelmişken de hem StarDogs’un Ankara’daki mezunları ile biraraya geleceğiz, hem de özellikle Ankara Akademi sınıfında katılmayı düşünen, öncesinde bizi ve mezunlarımızı tanımak isteyen yeni eğitmen adaylarımızla Ankara’da çok sempatik bir mekanda “tanışma ve sohbet toplantısı” düzenlemek istedik.

Bu sohbete katılmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor, zaten rahat bir Cafe ortamı, gelen herkes kendi yediği içtiği şeyleri Cafe’ye ödeyecek, o kadar :)

Ama mekanın oturma düzenini önceden ayarlayabilmesi için sürpriz yapmak yerine önceden katılım bildirirseniz de seviniriz :)

Ankara (ve tabii sıradaki İzmir/İstanbul) sınıfları için halen devam eden “Erken Kayıt Kampanyası” detaylarına https://stardogs.com.tr/erken-kayit-kampanyasi/ linkinden ulaşabilirsiniz.

StarDogs’un başta Eğitimciler Akademisi olmak üzere tüm eğitim programları ile ilgili detaylara da https://stardogs.com.tr/hizmetler/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Katılabilecek eğitmen adaylarımızla 5 Mayıs’ta Ankara’da görüşmek üzere!… :)

*

Yer-tarih-saat bilgileri ve diğer detaylar için etkinliğe tıklayıp okuyabilir, hatta Facebook’taki bu etkinlik duyurusu üstünden katılım bildirebilirsiniz:

https://www.facebook.com/events/226722337878510/

Facebook kullanıcısı olmayanlar için de kısaca bilgi verelim:

StarDogs Ankara Buluşması, 5 Mayıs 2018 Ctsi günü, saat 14:30-16:30 arası, Karanfil Sokak – Aylak Madam Cafe’de…

Bekliyoruz…😍