StarDogs Eğitimciler Akademisi’nin 2019 yılı İstanbul ve Ankara sınıflarının “tanışma” dersleri geçtiğimiz günlerde yapıldı. Minimum katılımcı sayısına ulaşıldığı için de resmî ders başlangıç tarihleri artık netleşti.

İstanbul Eğitimciler Akademisi Sınıfı - 2019

İstanbul Eğitimciler Akademisi Sınıfı – 2019

Ankara Eğitimciler Akademisi Sınıfı - 2019

Ankara Eğitimciler Akademisi Sınıfı – 2019

Eğer sizin de:

  • profesyonel pozitif köpek eğitmeni olmak gibi bir hayaliniz varsa,
  • ya da bundan sonra hayatınıza dahil olacak tüm köpekler ve bilimum hayvanlarla kimseye ihtiyaç duymadan tüm eğitimi kendiniz yapabilmek istiyorsanız,
  • bir de İstanbul veya Ankara’da yaşıyorsanız,
  • ya da 2 haftada bir Cumartesi veya Pazar günü bu şehirlere gelme imkanınız varsa, aramıza katılmak için elinizi lütfen çabuk tutun…

İstanbul ve Ankara sınıflarının ders başlangıç tarihleri

İstanbul sınıfında ilk ders 27 Nisan Ctsi günü, Ankara’da ise 5 Mayıs Pazar günü yapılacak. Ve bu tarihler sonrasında bu iki şehirde yeni sınıflar için artık 2020’yi beklemeniz gerekecek, çünkü sırada sınıf açılmasını bekleyen başka şehirler de var – İzmir, Antalya, Bursa, Samsun, Adana bunlardan bazıları…Sıradaki şehirlere kayıt olmak için ya da farklı bir şehirde talep oluşturmak için https://stardogs.com.tr/hizmetler/egitimciler-akademisi/akademi-basvurusu/ linkindeki formu doldurabilirsiniz. Özellikle İzmir, bu iki şehrin hemen ardından derslere başlayan ilk yer olacak.

Her iki sınıfta da son 3 yer

Şu anda her iki sınıfta da yeni kayıt olup aramıza katılabilecek maksimum eğitmen adayı sayımız 3. Dolayısı ile aşağıdaki önkayıt linklerinde yalnızca 3’er kişilik kontenjan açık. Bu sayı tamamlandığında bu sınıflar için başka katılımcı alamayacağız. Planlarınızı seneye ertelemek veya köpeğinizin eğitimine başlamakta geç kalmak istemiyorsanız, bu linkleri kullanarak o son 3 kişiden biri de siz olabilirsiniz:

İstanbul Eğitimciler Akademisi – Önkayıt Linki:
https://iyzi.link/AAJDCA

Ankara Eğitimciler Akademisi – Önkayıt Linki:
https://iyzi.link/AAJC_g

Programın toplam ücreti aşağıdaki linklerden de görebileceğiniz gibi 1.500 Euro (+KDV)ve normalde an itibariyle kuru 6 olarak sabitlemiş durumdayız. Ancak bu sınıflara özel taksitli ödemede “1 EUR=5.5 TRL kuru ve peşin ödemede 1 EUR = 5 TRL kuru”, katılacak son 3 kişi için de geçerli. Daha sonraki kayıtlarda o günün güncel kur ayarlamaları geçerli olacak.

Eğitimciler Akademisi ile ilgili daha detaylı bilgi isteyenler için…

Genel bilgi için önce şu linke bakabilirsiniz:
https://stardogs.com.tr/hizmetler/egitimciler-akademisi/stardogs-akademiye-katilin/

Eğitimciler Akademisi ile ilgili daha detaylı bilgi de burada:
https://stardogs.com.tr/hizmetler/egitimciler-akademisi/

Bu da ilk kez bu sınıflarda başlattığımız Akademi’ye yarım gün katılma seçeneği:
https://stardogs.com.tr/hizmetler/egitimciler-akademisi/kopek-lideri-programi/

StarDogs Türkiye Akademi
StarDogs Türkiye Akademi